Internat
Strona Główna Artykuły Newsy Forum Download
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Newsy
Galeria
Strona Naszej Szkoły
Lista uczniów w internacie
Forum
Linki
Download
Kontakt
Szukaj
Regulamin Internatu
Haronogram Imprez w Internacie
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 31
Najnowszy Użytkownik: IWONA
Dodatki
Filmy

Otrzęsiny w Internacie 2010Obóz w Puszczy


Witamy
Otrzęsiny 2009- 2010
Wiadomości Otrzęsiny klas pierwszych w roku szkolnym 2009- 2010 odbyły się na stołówce szkolnej w internacie przy LO w Wisznicach. Młodzież z klas pierwszych przebrała się za dowolne postacie z życia codziennego, prezentując nam te stroje. Cała ta uroczystość została zorganizowana przez wychowawców i młodzież z całego internatu. Konkurencje w których uczestniczyły klasy I były na temat szkoły, wiedzy o internacie i wychowawcach. Po konkurencjach odbyło się ślubowanie i uroczyste odczytanie przysięgi przez przebraną za Kota W Butach uczennice. Całą imprezę zakończono wybraniem najciekawszego przebrania.

Dyskoteki 2009- 2010
Wiadomości W latach 2009- 2010 zorganizowano dyskoteki szkolne, które miały na celu zagospodarowanie czasu wolnego naszych uczniów. Nad bezpieczeństwem czuwała profesionalna ochrona, nauczyciele i rodzice by nasi uczniowie czuli się bezpiecznie. Uzyskany dochód przekazany został na wyposażenie siłowni. Niestety zebrana kwota nie wystarczyła na całkowite wyposażenie siłowni. Z zebranych funduszy zakupiona została ławeczka, obciążenia oraz gryfy. W związku z czym zwróciliśmy się z prośbą o pomoc finansową do Gminnej Komisji rozwiązywania problemów alkocholowych. Prośbę tą skierowaliśmy poprzez wysłanie listu do Wójta Gminy Wisznice- Pana Piotra Dragana. Po rozpatrzeniu naszego listu gminna komisja wsparła nas finansowo kwotą w wysokości 2 tys. złotych, co pozwoliło nam na stworzenie upragnionej i wyczekiwanej przez młodzież siłowni. Rada rodziców z dużym zapałem przyczyniła się do zorganizowania różnorodnych, aktywnych form spędzania czasu wolnego.

Wielkanoc 2010-2011
Wiadomości Uczniowie internatu w roku szkolnym 2010-2011 zaproponowali, by wspólnymi silamizo zorganizowac kiermasz wielkanocny, którego myślą przewodnią byly zrobione koszyczki wielkanocne wykonane z szyszek. Mlodziez zajela sie rowniez zdobieniem kartek swiatecznych i jajek. Wszystkie wykonane rzeczy byly sprzedawane na placu szkolnym, a pieniadze zebrane ze sprzedarzy zostaly przekazane na rzecz internatu.

Dzien nauczyciela
Wiadomości W latach 2009-2010 podczas dnia Edukacji Narodowej mlodzież mieszkajaca w internacie przygotowala skromne upominki dla nauczycieli, pracowników szkoly i wychowawców internatu w postaci aniołków z masy solnej. Symbolizowaly one wdziecznosc za poświęcenie, wiare w nasze możliwosci, ambicje i za trud włożony w nasze wykształcenie.

Konkurs Krzyżówkowy
Newsy Dnia 01.12.2011r. w internacie odbył się finał konkursu "Krzyżówka". Konkurs składał się z 3 etapów. Do etapu finałowego przeszło 6 osób:
1. Kacper Zalewski
2. Mateusz Jaszczuk
3. Anna Tchórzewska
4. Łukasz Gołoś
5. Hubert Goławski
6. Monika Guz

Zwycięzcami zostali:
I miejsce- Mateusz Jaszczuk
II miejsce- Kacper Zalewski
III miejsce- Łukasz Gołoś

W czasie konkursu panowała miła i przyjemna atmosfera. Zwycięzcom gratulujemy!! :)


Zdjęcia z konkursu

Dyskoteka
Wiadomości Dnia 09.11.2011r. w naszym internacie odbyła się dyskoteka, która została zorganizowana przez samorząd internatu. Młodzież miała okazje od 19.00 pobawić się w rytmie muzyki disco :)
Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie!!


>>>Zdjęcia<<<

Otrzęsiny 2011
Newsy Dnia 29 września w internacie, przy Liceum Ogólnokształcącym w Wisznicach odbyły się, jak co roku otrzęsiny klas pierwszych. Cała uroczystość rozpoczęła się około godziny 18:00.
>>>Zdjęcia<<<

Witamy!!!!!!
Newsy Pod koniec wakacji zostały zakończone prace nad rozbudową internatu. Powstało pięć nowych pokoi (2-4 osobowych) i dobrze wyposażona łazienka. Dzięki temu pierwszego września po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego zameldowanych w nim zostało 70 osób. Oprócz starych mieszkańców internatu przybyły też nowe osoby. mamy nadzieję, że szybko się zaklimatyzują.:)
Wszystkim uczoniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym, a w szczególności maturzystom:)


>>Zdjecia internatu<<

Marsze Szlakiem Legionów Piłsudzkiego
Wiadomości W dniach 22-24 maja odbyły się Marsze Szlakiem Legionów Piłsudzkiego liczące całością 75km. Rozpoczeły się w Kobylanach. Tam odbyło sie powitanie wszystkich przybyłych gosci oraz uczestników marszu. Z naszego liceum wzieło udział 20 uczniów wraz z 2 opiekunkami. Panią Profesor Joanną Skwierczyńską i Edytą Wegierą. Poza uczniami z naszej szkoły były także osby z Małaszewicz, Terespola i Janowa Podlaskiego. Po uroczystosci rozpoczęcia zorganizowane zostały zawody sprawnościowe w 2 kategorich chłopaków i dziewczyn, a także konkurs wiedzy o Legionach Piłsudzkiego. Z tamtąd wyruszyliśmy do Małaszewicz na Mszę Św. oraz do szkoły na dalsze uroczystości rozpoczęcia jak i również ogłoszenie wyników zawodów i konkursu. Jako szkoła zajeliśmy 3 miejsce, ale na tym nagrody sie nie skończyły. Mateusz Jaszczuk mieszkaniec naszego internatu pokazał że są u nas osoby, które lubią ćwiczyc na lekcjach w-f zajmując 1 miejsce w zawodach sprawnościowych w rywalizacji indywidualnej. Po tym poszliśmy w dalszą droge w kierunku Kodnia gdzie odbył się nasz pierwszy nocleg. Po ok. 25 km pieszej wycieczki każdy wyczekiwał miejsca gdzie mielismy rozbić namioty, móc odpocząć i nabrać siły na następny dzień. 2 dnia nasza trasa liczyła około 27 km. Z Kodnia wyruszyliśmy o godzinie 9. Miejscem 2 noclegu był plac Szkoły Podstawowej w Międzylesiu. Wszyscy byli już zmęczeni drogą, ale po chwili odpoczynku byli juz w lepszej formie. Przed snem poszliśmy jeszcze do Cerkwi na spotkanie z Popem, który przedstawił nam różnice między katolicyzmem, a prawosławiem. Następnego dnia wyruszyliśmy, w końcu, do Wisznic. Mieliśmy przed soba około 23 km. Gdy zobaczylismy już znane nam wszystkim tereny na twarzach pojawiła się radość w końcu jak by nie było doszliśmy już prawie na miejsce. Zakończenie odbyło się przy Gimnazjum w Wisznicach. Pomimo przemęczenia, bólu nóg i odcisków każdy przyniósł ze sobą masę wspomnień i wrażeń.

Wojewódzkim Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach
Konkursy 27 kwietnia 2011 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Wojewódzkim Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty. Liceum w Wisznicach reprezentowała drużyna w składzie Klaudia Rymuszka, Alex Choromański, Michał Szaniawski, Hubert Goławski. Turniej w Tomaszowie Lubelskim był dla nas udany - uczennica Klaudia Rymuszka zajęła indywidualnie drugie miejsce, a Hubert Goławski był ósmy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów


Pożegnanie Maturzystów
Newsy 28 kwietnia 2011 roku odbyło się uroczyste pożegnanie mieszkańców internatu klas 3. Z pomocą wychowawców uczniowie klas 2 przygotowali przedstawienie. Maturzyści otrzymali na pamiątkę karykatury. Uczniowie wraz z wychowawcami zaśpiewali przekształconą piosenkę Maryli Rodowicz ''Ale to już było''. Spotkanie uświetnił występ Huberta Goławskiego : skecz pt.''Matura''. Po wyczerpującym dniu i przeżytych wrażeniach zaproszenie goście oraz mieszkańcy internatu ze smakiem zajadali się kiełbaskami z Delikatesów, popijając te danie pysznym kompocikiem. Dla spalenia zbędnych kalorii została zorganizowana dyskoteka.
Zaproszonym gościom dziękujemy, a maturzystom życzymy......dużo imprez!;)

ZDJĘCIAStrona 1 z 2 1 2 >
Muzyka

Floorfilla- Anthem 4 dj cerla


Peat Jr. & Fernando Feat. Gina - Réges-rég
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

kulka000
22/02/2012 09:25
''Zwycięscom'' ;D

hkj5
30/04/2011 02:02
dzięki Qba. szkoda ze juz odchodzicie, teraz bedzie nudno i smutno.. ;(

kulka000
29/04/2011 19:16
Zawsze Qba możesz nas odwiedzićsmiley

Qba
29/04/2011 18:42
Kurde,lipa.Już się skończył nasz czas w szkole i w internaciesmileyAj szkoda,aż się łezka w oku kręci,pozdrowionka 3majcie się i nie wkurzajcie wychowawców;p!!!

Qba
16/04/2011 15:44
Elegancka stronka Piórek!!!smiley

Scrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace LayoutsScrolling Glitter Text Generator & Myspace Layouts


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie